top of page

Zrcadla s osvětlím

budova_modrá.JPG

Skříňky s osvětlením

Hliníkové skříňky ALKOR od firmy TRIGA jsou unikátní nejen svým designem, ale také použitými technickými řešeními. Korpus skříňky je vyroben z hliníku s povrchem sametově stříbrného odstínu. Dvířka jsou zrcadlová po obou stranách a všechny další kovové komponenty jsou buď nerezové, nebo chromované, což zajišťuje téměř neomezenou životnost.

Skříňky jsou vybaveny neomezeně výškově stavitelnými policemi z ultračirého skla a vnitřní zadní stěnou ze zrcadlového skla. Rohy korpusu jsou spojeny bezšroubovým spojem v úhlu 45°.

Standardně jsou skříňky vybaveny stmívatelným LED osvětlením, které lze nastavit na optimální barvu světla (teplotu chromatičnosti v rozsahu teplá bílá až studená bílá). Dále je možné v koupelně měřit teplotu a zobrazit aktuální čas.

Skříňky lze vybavit originálním příslušenstvím, jako je např. integrovaný sterilizér zubních kartáčků, elektrický dávkovač mýdla nebo zásuvka. Ve skříňce je prostor pro uložení papírových ručníků, magnetický organizér pro kovové nástroje (nůžky, pinzety, pilníky), organizér drobné kosmetiky nebo integrované zvětšovací kosmetické zrcátko (zvětšení 3x).

Skříňky lze umístit do zdi a doplnit vhodným osvětlením a dekorativním hliníkovým rámem pomocí speciálního zástavbového rámu. Na přání je možné dodat boky a vnitřní zadní stěnu z lakovaného skla.

bottom of page