top of page

Zrcadla s osvětlím

budova_modrá.JPG

Skříňky s osvětlením

Hliníkové skříňky ALKOR vyvinuté firmou TRIGA, jsou unikátní nejen designem, ale i řadou použitých technických řešení. Korpus skříňky je z hliníku s povrchem sametově stříbrným. Použitá dvířka jsou oboustranně zrcadlová, všechny další kovové komponenty jsou buď nerezové nebo chromované s prakticky neomezenou životností.

Skříňky jsou vybaveny neomezeně výškově stavitelnými policemi z ultračirého skla a vnitřní zadní stěnou ze zrcadlového skla. Rohy korpusu jsou spojeny v úhlu 45° bezšroubovým spojem.

LED osvětlení je standardně stmívatelné, je možné nastavit optimální barvu světla (teplotu chromatičnosti v rozsahu teplá bílá až studená bílá). Můžete měřit teplotu v koupelně, vlhkost v koupelně, aktivně řídit ventilátor pro odvětrání koupelny či zobrazit aktuální čas.

Přát si můžete originální příslušenství, jako je integrovaný sterilizér zubních kartáčků, elektrický dávkovač mýdla nebo zásuvku. Ve skříňce je prostor pro uložení papírových ručníků, magnetický organizér pro kovové nástroje (nůžky, pinzety, pilníky), organizér drobné kosmetiky nebo integrované zvětšovací kosmetické zrcátko (zvětšení 3x).

S pomocí speciálního zástavbového rámu je možné skříňku zasunou zcela nebo jen částečně do zdi a následně ji doplnit o vhodné osvětlení, případně o dekorativní hliníkový rám.

Na přání dodáváme boky a vnitřní zadní stěnu z lakovaného skla.

bottom of page